DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

VÍTÁ VÁS CÍRKEV BRATRSKÁ V JABLONCI NAD NISOU

Svědectví o Boží milosti

Bible, Nový zákon, Římanům 1:16 Nestydím se za evangelium: je to moc Boží ke spasení pro každého, kdo věří, předně pro Žida, ale také pro Řeka. 


Naše křesťanské společenství usiluje o to být otevřeným společenstvím pro všechny, kdo zakusili Boží milost, posléze odpuštění svých hříchů a dále nový začátek života s Bohem. Boží milost je pro všechny a Boží náruč je otevřená pro každého, kdo se v pokání k Bohu vrátí. Svůj názor si udělejte sami a přijďte se podívat.


Pavel Kadaši - svědectví

Žil jsem kriminálním životem, bral drogy, hrál automaty. Ve svých 31-ti letech jsem měl odsezeno celkem 11 let. Toužil jsem se z toho života dostat, ale nevěděl jsem jak, ani jsem neměl sílu to nějak změnit, ani nikdo kolem mě neměl tu moc. Obrátil jsem se o pomoc na Pána Ježíše. Začal číst bibli a ON se mi dal poznat. Pochopil jsem, že musím navázat vztah s Bohem skrze odpuštění a tak jsem požádal Boha, aby mi odpustil všechny moje hříchy, aby vstoupil do mého života. A ON vstoupil, začal měnit můj život, proměňovat mé srdce, začal mě zbavovat závislostí a kriminálního myšlení. V tom světě samoty a zoufalství jsem mohl poznat církev a lidi, kterým jde o Vás a Váš život. Mohl jsem poznat, že mnohokrát ke mně Ježíš promlouval skrze bratry a sestry. Ježíš mi dal nový život, možná, že i Ty cítíš, že na svůj život nestačíš. Možná jsi v podobné situaci nebo znáš někoho, kdo v té situaci je. Chci Ti říct, že Ježíš Kristus zemřel za nás hříšný a ztracený, přišel na tuhle zem, abychom mohli žít. Ježíš je ta cesta, pravda a život a kdokoliv uvěří a dovolí mu vstoupit do svého života, nalezne nový život a změnu srdce a život věčný.